اخبار ایران

تهدیدات بیشمار علیه علی دایی و خانواده‌اش

آقای علی دایی ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته (یکشنبه ۶ آذر) در حساب توییتر خود از تهدید علیه خود و خانواده‌اش خبر داد.

علی دایی از شروع اعتراضات سراسری در ایران، بارها همبستگی خود با معترضان را اعلام کرده و در کنار آنها بود که همین امر در یک مورد، منجر به ضبط گذرنامه او شد. او بارها در برابر سرکوب‌های مردم توسط نیروهای امنیتی واکنش نشان داده و در صفحه شخصی خود در اینستاگرام و توییتر بعنوان ورزشکار مردمی، از هموطنان دفاع کرده و صدای آنها شده بود.

ایشان شب گذشته در حساب توییتر و صفحه اینستاگرام خود، از تهدیدات بی‌شمار علیه خود و خانواده‌اش از سوی برخی نهادها، رسانه‌ها و افراد ناشناس خبر داد. مضمون پیام منتشر شده توسط علی دایی به شرح زیر است:

علی دایی

«درود به مردم شریف ایران. به امید آزادی بی‌قید و شرط زندانیان این روزها. در این ماه‌ها و روزهای اخیر، شاهد تهدیدات بیشماری علیه خودم و خانواده‌ام از سوی برخی نهادها، رسانه‌ها و افراد ناشناس بوده‌ام که خود را پروفسور، فیلسوف و جامعه‌شناس می‌دانند که با نسبت دادن سخنان نادرست به برخی از بزرگان، از جمله «آیت‌الهه بهجت» و سوءاستفاده از نام ایشان، سعی در تخریب من دارند. از ایشان نقل قول می‌کنند که به من توصیه کرده‌اند در فضای مجازی نباشم. نمی‌دانم این حرف از کجا آمده است. در زمان حیات ایشان، اصلا فضای مجازی به صورت امروز وجود نداشت. من از آن بزرگوار درس انسانیت، شرافت، وطن‌پرستی و آزادگی گرفته‌ام. با این عوام فریبی‌ها و تهدیدها به کجا می‌رسید؟»

دولت جمهوری اسلامی در این روزهای پایانی عمرش، برای تخریب، سرکوب، کشتار و ساکت کردن مردم به منظور حفظ حکومتش، از هر حربه‌ای علیه مردم استفاده می‌کند؛ غافل از اینکه مردم ایران اتحاد و همبستگی بسیار قوی با یکدیگر دارند و دیگر فریب این دروغ‌ها، تهدیدات و سناریوهای حکومتی را نمی‌خورند، بلکه هر روز باانگیزه‌تر و قوی‌تر از قبل در خیابان‌ها ظاهر می‌شوند تا سرنگونی این رژیم را با دستان و اتحاد خود رقم زنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا