اخبار ایرانرسانه های مسیحی

پیام نبوتی یک نبیه در وصف انقلاب مردمی ایران

پیامی نبوتی که یک نبیه شناخته شده در ایالات متحده آمریکا در تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۲۲، پیش از انقلاب سراسری مردمی در ایران، در کلیسای شکینا در میشیگان بیان کرده است، ویدئو پیوست شده بطور کامل از طریق یوتیوب قابل مشاهده است.مضمون نبوت مذکور بدین شرح است: «ایران در آستانۀ بزرگترین انقلابی‌ست که تاکنون تجربه کرده است. من لشگر فرشته‌های خود را برای ملت ایران رها کرده‌ام و شما خواهید دید که ملت با آشفتگی شدید انقلاب می‌کنند. با مشاهده رویدادها نگران نباشید، بلکه شروع به دعا کنید؛ زیرا من مشغول واژگون نمودن فرشته پارس در آن منطقه هستم، همان فرشته شریر که بر ایران حاکم است. بله من در حال برخورد و رویارویی با فرشته پارس هستم. زیرا با تهاجم به کشورهای خاورمیانه قصد دارم آنها را از ملت‌های بز به ملت‌های گوسفند تبدیل کنم.»

«طبق رویای دانیال ۱۰: ۱۳، اما فرشته‌ای که بر مملکت پارس حکمرانی می‌کند بیست و یک روز با من مقاومت کرد و مانع آمدن من شد. سرانجام میکائیل که یکی از فرشتگان اعظم است، به یاری من آمد.»

بنابراین از آنچه در اخبار می‌شنوید نترسید زیرا خداوند فرمود: «من با ایجاد یک دگرگونی بنیادی، می‌خواهم مسیر این ملت را برگردانده و آنها را به هدف اصلی خود بازگردانم، یعنی بیداری ایجاد کنم. اعلام می‌کنم که روح بیداری خود را چنان بر ایمانداران خواهم ریخت و آن چنان بیداری در بین ایمانداران خواهد بود که تا زمانیکه به روی در نیافتند و فریادهای خود را بلند نکنند، تاب این را نخواهند داشت که بر پاهای خود بایستند. زیرا من این ملت را به شیوه‌ای بسیار نامتعارف به سوی خود باز می‌گردانم.

با گوشها و چشمان طبیعی خود اخبار را تحلیل نکنید. زیرا در پس زمینه چیزهایی در جریان است که شما از آنها آگاه نیستید. اما من در حال جابجا کردن اوضاع برای یورش به این ملت هستم و شما در خیابان‌ها شاهد پرستش‌ها خواهید بود، شما توبه‌ها خواهید دید. شما موجی از فروتن شدن افراد را خواهید دید؛ زیرا من در حال فروپاشی میزهای صرافان و دزدان هستم. من بزرگ‌ترین موج الزام (نه محکومیت) را بر این ملت رها خواهم کرد، چیزی که تاکنون دیده نشده است.

بدانید که شماری از مردم، حتی در خیابان‌ها به من روی می‌آورند. آماده باشید، آماده باشید، آماده باشید؛ زیرا من نه تنها افراد را به تنهایی و یک به یک بیدار کرده و به سوی خود جذب خواهم کرد، بلکه ملت‌های جهان را نیز بیدار و به سوی خود می‌آورم. با دید رسالتی بیاندیشید، تنها به من فکر نکنید. بلکه به شما می‌گویم که به ملت‌های جهان نگاه کنید و بفهمید که من چگونه عمل می‌کنم.»

خدای مسیحیان با محبت بیکران خود، از طریق کسانی که به آنها عطایای نبوت داده است، دوست دارد کلیسا را در مورد امور آینده آگاه کرده، هوشیار ساخته و بر حذر دارد. این امر برای کسانی است که در کلیسای عیسی مسیح در دعا و یک دل، برای شفاعت از قوم بایستند.

لذا از عموم ایمانداران مسیحی در ایران و سراسر دنیا تقاضا داریم در راستای این نبوت دعا کنند.

ضمنا شایان ذکر است که هم زمان با این نبوت، خداوند عیسی مسیح همین نبوت را با تصویری از یک توفان کوبنده که به ایران اصابت می‌کند، به رهبران کلیسای ۲۲۲ عطا نموده و آنان را دعوت به دعا و روزه کرده بود. این امر مایه مسرت و شکرگزاری و اهتمام در دعا است.

به امید روزی که در ایران یکصدا در پرستش خدای آبادی، برای آزادی زانو خم کنیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا