اخبار ایران

مردم شامل متفرق کردن نمی‌شوند باید متلاشی شوند

مکالمات بی‌سیمی که بار دیگر افشا شده حاکی از متلاشی کردن مردم و نه متفرق کردن آنها است.

سروان ستوان یکم فریبرز کرمی‌زند پلیس اسبق اطلاعات، در صفحه اینستاگرام و توییتر خود فایل صوتی را منتشر کردند که عملکرد نیروهای سرکوبگر را فاش می‌کند.

ایشان با انتشار این فایل صوتی اعلام کردند: «وقتی مسائل میدانی و موضوعات دفاعی از سوی ما و سایرین آموزش داده می‌شد، از سوی برخی دوستان متهم می‌شدیم به مواردی که خارج از حوصله این بحث است. اما خوب گوش دهید که سرکوبگران چگونه دستور متلاشی کردن مردم را صادر می‌کنند. آیا هموطنان نباید شیوه‌های دفاعی را فرا گیرند؟»

در این مکالمه کاملا مشخص است که دستور متلاشی کردن مردم توسط سرهنگ بساطی صادر می‌شود. در قسمتی از این فایل صوتی یکی از عوامل می‌گوید: «نیروهای سرکوبگر باید جهت پاکسازی اعزام شوند و سرهنگ حسین بساطی می‌پرسد با سپاهان موردی نداشتید؟ عامل می‌گوید مورد خاصی نبود و تعدادی بودند که متفرق کردیم، اما مجدد تعدادی هست که اعلام شده برای پاکسازی اقدام کنند. سپس سرهنگ بساطی به صراحت اعلام می‌کند متفرق نه، متلاشی! اینها دیگر شامل متفرق نمی‌شوند و باید متلاشی شوند. این را مد نظر داشته باشید. از این به بعد هر شخصی این رفتارهای غلط را انجام دهد باید متلاشی شود، این را در ذهنتان داشته باشید.»

افرادی که برای حکومت جمهوری اسلامی خدمت می‌کنند اینگونه‌اند که بی‌محابا دستور متلاشی کردن مردم را می‌دهند، آن هم نه برای جرم‌های سنگین بلکه فقط برای اعتراض و حق‌خواهی باید متلاشی شوند. حکومتی که اینگونه با مردمش رفتار می‌کند و می‌خواهد صدای اعتراض آنها را در نطفه خفه کند، بجز تروریست چه نام دیگری را می‌تواند بر دوش بکشد.

فریبرز کرمی‌زند همچنین خطاب به مخالفان رژیم اعلام کرد: «عزیزان سیاسی و سیاستمدار در اپوزسیون، خواهش میکنم بخاطر ایران، این خاک آبا و اجدادی ما که به دلیل وجود حکومت فاسد وضعیت مناسبی ندارد و همچنین آینده فرزندانمان، با همدیگر متحد شوید.

چه چیزی بالاتر از آینده ایران و فرزندانش مانع اتحاد است؟ هموطنان زیادی در طول بیش از ۴۳ سال، جان و مال خود را در راه آزادی گذاشتند و بسیاری از جوانان بهترین سالهای عمرشان را در زندان به سر بردند، تعدادی نیز مجبور به ترک وطن شده و سالها از خانواده دور بوده‌اند. اینکه دور از هم باشید تنها و تنها به نفع جمهوری اسلامی است. ما مردم چشم به راه این اتحاد در لحظات تاریخ‌ساز هستیم.»

واکنش مردم و افراد سیاسی در احزاب مختلف، نسبت به این اخبار فاش شده، سرکوب‌ها و اعدام‌های مکرر از جانب حکومت جمهوری اسلامی چه خواهد بود؟ آیا متحد شده و رژیم جمهوری اسلامی را سرنگون خواهند کرد و یا فقط با شعار «مرگ بر دیکتاتور» در خیابان‌ها می‌خواهند این رژیم را سرنگون کنند؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا