اخبار ایران

ماموریت ما بیرون راندن متجاوزان دیکتاتور می‌باشد

جواد بهداد از درجه‌داران نیروی ارتش در یک پیام ویدیویی اعلام کرد اولین ماموریت ما بیرون راندن این متجاوزان دیکتاتور می‌باشد.

در گذشته تعدادی از نیروهای ارتش به مردم پیوسته و اتحاد خود را در پیام‌های ویدیویی با مردم اعلام کردند که هر روز به تعداد آنها اضافه می‌شود.

روز گذشته نیز ویدیویی از جواد بهداد در صفحات مجازی منتشر شد. جواد بهداد از درجه‌داران نیروی ارتش در این ویدیو، سخنانش را به یاد کیان و با نام خدای رنگین کمان آغاز کرده و می‌گوید: «من سرباز راه آزادی وطن، چون فرمانده‌ای نمی‌بینم همان فرماندهان بزدل و خائن به وطن که این همه ظلم را دیده و می‌بینند و سکوت کرده‌اند، وظیفه خود می‌دانم به خونخواهی تمام شهدای راه آزادی ایران در انقلاب ۱۴۰۱ از امروز یکم بهمن ماه در صحت و سلامت کامل جسمی، روحی و روانی به عنوان یک سرباز میهن‌پرست، جان نثار مردم داغ‌دیده وطنم باشم. مردم گرانقدر ایران آزاد، کل دنیا به ما فهماندند که دشمن یعنی خامنه‌ای جنایتکار و مزدورانش خاک ایران را اشغال کرده‌اند. اولین ماموریت ما بیرون راندن این متجاوزان دیکتاتور می‌باشد.»

جواد بهداد همچنین در چند روز گذشته به کمپین «من وکالت می‌دهم» پیوسته و در یک پیام ویدیویی دیگر اعلام کرد به نمایندگی از ارتشِ آزادِ ایرانِ آباد، به شاهزاده رضا پهلوی وکالت می‌دهم که ایرانی آباد و آزاد را برای ما بسازند. ایشان با این پیام از شاهزاده رضا پهلوی برای گذار از جمهوری اسلامی حمایت کرد.

پیام جواد بهداد که به نمایندگی از ارتش آزاد ایران منتشر شد، حاکی از آن است که تعداد بسیار زیادی از اعضای ارتش حامی مردم و خاک وطن هستند، اما حکومت جمهوری اسلامی با پیام‌های کذبی که در خبرگزاری‌ها منتشر می‌کند، می‌خواهد نشان دهد که ارتش جمهوری اسلامی پشتیبان سپاه پاسدارن بوده و از اعمال تروریستی آنها حمایت می‌کند.

تعداد زیادی از نیروهای ارتش که هویت آنها مشخص نیست اعلام کردند که حامی مردم بوده و تاکتیک‌هایی را برای مبارزه و دفاع از خود در برابر سرکوبگران به مردم آموزش خواهند داد تا بتوانند با اتحاد، مقاومت و همبستگی رژیم جمهوری اسلامی را سرنگون کرده تا به ایرانی آزاد دست پیدا کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا