۱۱ آذر ۱۴۰۱

دیدگاه ، اهداف ، سیاست

– در این دنیای گسترده و پر از هیاهو از خبر و اتفاقات و حوادث که در هر گوشه از این جهان خاکی همه روزه در حال واقع شدن است ، اینترنت و به خصوص نقش خبر رسانی از طریق این تکنولوژی از جایگاه ویژه ای بر خوردار است و نقش مهمی  را می تواند در جریان زندگی مردم و به خصوص برای مسیحیان فارسی زبان که فاقد هر گونه رسانه ” خبـری “ در داخل کشور هستند را  داشته باشد.

نظر به اینکه جامعه بزرگ مسیحیان فارسی زبان ( ایران ، افغان و تاجیک ) در حال حاضر از داشتن یک رسانه ارتباط جمعی خبری ویژه مسیحیان محروم می باشند ، نیاز به یک شبکه خبری اینترنتی ویژه مسیحیان فارسی زبان امری الزامی است تا زنجیره خبری و ارتباطی این سه قشر به هم متصل گردد و بتوانند خبرها را در یک مکان و یا در یک سایت به طور منظم و بدور از هرگونه تحریف و سانسور خبری ، و در جریان آخرین حوادث جهان مسیحیت و جفاهایی که در اقصا نقاط جهان بر مسیحیان واقع می شود قرار بگیرند.

تلاش (اف سی ان ان) همواره بر این است که، اخبار و رویدادهای مسیحیان جهان به خصوص مسیحیان فارسی زبان، آنانی که جفا بر پیکر کلیسا و فرزندانش صورت می گیرد ،  را در حوزه های مختلف درج کرده و به گوش هموطنان مسیحی در سراسر دنیا برساند ، و سهمی در پیشبرد ملکوت خداوند بر روی زمین داشته باشد.

سایت شبکه خبر مسیحیان فارسی زبان یک سایت سیاسی نیست و دنباله روی هیچ گروه و یا جریان سیاسی نمی باشد ، اما از آنجایی که یک شخص ایماندار مسیحی باید در سرنوشت و آینده مملکت خویش خود را مسئول وشریک بداند و در جامعه خویش یک عضو لایق و کار آمد باشد ، می بایست در این زمینه اطلاعات به روز داشت،  اما به دلیل  بحث برانگیز بودن  مسائل سیاسی، ما از هر گونه بحث های سیاسی خودداری می کنیم و نظرات و تحلیل های خبری را به خود خوانندگان و بینندگان عزیز می سپاریم .

براستی با توجه به اهمیت و نیاز این سایت برای جامعه مسیحی فارسی زبان   این نهال نو پا نیاز به توجه بیشتر  و حمایت و کمک از سوی سازمانها و ارگانهای مسیحی را دارد تا قادر باشد در جهان اینترنتی خبری  خدمتگزاری برای مسیحیان ،و منبعی مفید و پر از برکت برای دیگر خبر گزاریها باشد.

شما نیز میتوانید به هر صورتی ما را یاری کنید.

مدیریت شبکه خبر مسیحیان فارسی زبان FCNN

© ۱۳۹۵-۹۶ کلیه حقوق متعلق به شبکه خبر مسیحیان فارسی زبان - FCNN میباشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر ماخذ مجاز می باشد.