اخبار ایران

مرگ یک متهم در بازداشتگاه پلیس تهران

خبرگزاری هرانا – یک متهم که از بابت اتهامات مرتبط با مواد مخدر توسط پلیس آگاهی شاپور تهران بازداشت شده بود، به طور مشکوکی جان خود را از دست داده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کردپا، یک متهم در تهران به طرز مشکوکی در یکی از بازداشتگاه‌های نیروی انتظامی جان خود را از دست داد.

هویت وی میلاد جعفری ٢۵ ساله اهل کرمانشاه و ساکن تهران عنوان شده است.

در این گزارش به نقل از یکی از نزدیکان این شهروند آمده است: “میلاد جعفری روز پنج‌شنبه هجدهم فروردین‌ماه به اتهام جرائم مرتبط با مواد مخدر به همراه ضرب و شتم توسط پلیس آگاهی شاپور تهران بازداشت و پلیس آگاهی در پاسخ به پیگیری‌های خانواده این شهروند جهت اطلاع از سرنوشت وی اعلام کرده بود که وی اینجا نیست. پس از پیگیری‌های مکرر خانواده این شهروند، از پزشکی قانونی کهریزک با آنان تماس گرفته شده و از آنان خواسته بودند که برای تحویل جسد به آنجا مراجعه کنند. پس از مراجعه خانواده جعفری به پزشکی قانونی کهریزک تهران، عکس‌های جسد میلاد به پدرش نشان داده شده و دلیل مرگ وی را سقوط از ارتفاع در حین بازداشت اعلام کردند.”

این منبع مطلع عنوان کرد: “این ادعاهای پزشکی قانونی در حالی است که آثار کبودی روی بدن و آثار خونریزی روی صورت این شهروند در عکس‌ها مشهود بوده است و خانواده وی دلیل مرگ او را شکنجه می‌دانند. جسد میلاد جعفری روز جمعه نوزدهم فروردین‌ماه به پزشکی قانونی کهریزک تهران منتقل شده اما نیروی انتظامی تاریخ مرگ این شهروند را روز دوشنبه بیست و دوم فروردین‌ماه اعلام کرده است.”

به گفته این منبع مطلع، خانواده میلاد جعفری تأکید کردند تا انجام کالبد شکافی و روشن شدن دلیل مرگ فرزندشان از تحویل جسد خودداری خواهند کرد.

منبع : هرانا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا