اخبار ایران

مسیحیان که مدافع مظلومان هستند نباید سپاه را تروریست بدانند

امام جمعه اراک اعلام کرد اگر مسیحیان ادعا می‌کنند که مدافع مظلومان هستند نباید سپاه را تروریست بدانند.

آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی نماینده علی خامنه‌ای در اراک اعلام کرد: «قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست تروریست، به دور از عدالت و انسانیت است. کسانی که ادعا می‌کنند مسیحی هستند، باید از مظلوم دفاع کنند نه اینکه از ظلم و استکبار جهانی حمایت کنند.»

دری‌نجف‌آبادی در دورانی که وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی و دادستان کل بود، به اتهام مشارکت در سرکوب معترضان در سال ۸۸ همچنین به دلیل نقض گسترده حقوق شهروندان ایرانی در سال ۹۰، در فهرست تحریم‌های اروپا قرار گرفته بود. حال ایشان به اقدام پارلمان اروپا نسبت به تروریست خواندن سپاه پاسداران واکنش نشان داده و در سخنرانی خود، مسائلی را ایراد کرده است.

دری‌نجف‌آبادی اقدام پارلمان اروپا برای قرار دادن سپاه در فهرست سازمان تروریستی را محکوم کرده و اعلام نمود: «سپاه پاسداران در رفع توطئه‌های داعش و جریان‌های تروریستی نقش داشته و باعث شد شر داعش از منطقه و سایر کشورها کم شود. بنابراین اروپایی‌ها باید در برابر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سر تعظیم فرود آورند.»

به بیان ایشان سپاه مایه عزت، شرف و سربلندی جمهوری اسلامی ایران است. شکل‌گیری سپاه، ارتش، فراجا، بسیج و غیره، از بزرگ‌ترین دستاوردهای انقلاب است؛ زیرا در طول ۳۰۰ سال گذشته بخشی از ایران توسط حمله دشمنان جدا شده، اما از زمان شکل‌گیری انقلاب اسلامی، ذره‌ای از خاک ایران در اختیار دشمن قرار نگرفته است.

دری‌نجف‌آبادی اعلام کرد ذره‌ای از خاک ایران در اختیار دشمن قرار نگرفته است! غافل از اینکه تمامی ثروت و منابع طبیعی ایران که مهم‌ترین جزء از خاک ایران است، در این مدت ۴۳ سال به تاراج رفته و در اختیار کشورهای دیگر قرار گرفته است. از نخبگان و فرار مغزها گرفته تا صادر کردن نفت، گاز، آب شیرین و بسیاری دیگر از بهترین‌های ایران که فروخته می‌شود.

پالت‌های شمش طلا به همراه تعداد زیادی پالت دلار که بلافاصله در جریان اعتراضات از ایران خارج شد، جوانان نخبه‌ای که در زندان‌ها به سر می‌برند، جوانانی که به ناحق شکنجه و کشته می‌شوند، ثروت‌های ایران و جزئی از خاک ایران هستند که به دست جمهوری اسلامی جنایتکار از بین می‌روند. اگر اینها خاک ایران نیستند پس چه هستند؟

از نظر آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی تروریستان افرادی هستند که به مقدسات و پیامبر بی‌احترامی و هتک حرمت می‌کنند. همچنین تروریست غربی‌هایی هستند که داعش‌پرور و تروریست‌پرو هستند و با مردان و زنان خود، وحشیانه‌ترین رفتار را می‌کنند.

گویی آقای نجف‌آبادی در این مدت ۴ ماه که از اعتراضات می‌گذرد، در ایران حضور نداشته‌اند که از رفتار وحشیانه غربی‌ها با مردان و زنان خود صحبت می‌کند. اگر مورد ضرب و شتم قرار دادن کودکان تا افراد مسن، به رگبار بستن آنها، شکنجه و به دار آویختن آنها اقدام تروریستی نیست، چه نامی می‌توان بر آن نهاد؟

آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی به نکته خوبی اشاره کردند که مسیحیان باید مدافع حقوق مظلومان باشند و پارلمان اروپا که به قول دری‌نجف‌آبادی غربی‌های مسیحی هستند، با قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان تروریستی، می‌خواهد از مظلومانی که (کودکان تا افرا مسن) در ایران به ناحق و فقط به خاطر حق‌خواهی کشته و یا سرهایشان بالای دار می‌رود، حمایت کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا