اخبار ایران

مسیر پیروزی روشن و آزادی میهن از چنگ اهریمن نزدیک است

شاهزاده رضا پهلوی خطاب به مردم ایران گفت: « مسیر پیروزی روشن و آزادی میهن از چنگ اهریمن نزدیک است»

شاهزاده رضا پهلوی با انتشار مطلبی در صفحه تلگرام خود، خطاب به مردم گفت:

«هم میهنانم در ایران و سراسر جهان

این روزها پیام‌های شما را در کمپین «#من_وکالت_میدهم» می‌خوانم و می‌بینم. از مهرتان سپاسگزارم و موجب افتخارم است که تا این اندازه مورد اعتماد شما هستم.

بیش از چهار دهه قبل، زندگی سیاسی خود در تبعید را با این ماموریت آغاز کردم که یار و یاور شما در مبارزه برای آزادی ایران باشم. در مسیر انجام این ماموریت، اعتماد روزافزون شما ارزشمندترین سرمایه من بوده است. بدانید به مسئولیتی که این اعتماد با خود به همراه می‌آورد آگاهم و همچون چهار دهه گذشته، بدون هرگونه چشم‌داشت و یا انگیزه شخصی، با تمام توانم همراه شما در این مبارزه خواهم بود.

ابراز عمومی این اعتماد، از جمله این امکان را به من و دیگر افراد مورد وثوق شما می‌دهد تا با قدرت و صراحت بیشتری به نمایندگی از شما در سطح بین‌المللی گفتگو و مذاکره کنیم. همانطور که در مهرماه ۱۳۹۹ در «پیمان نوین» تاکید کردم، نجات ایران جز با همبستگی ملی ممکن نیست. امروز نیز بار دیگر دست همکاری به سوی همه نیروهای دموکراسی‌خواه، اعم از شخصیت‌ها، احزاب و گروه‌ها دراز می‌کنم تا بر پایه سه اصل مشترک حداقلی: تمامیت ارضی ایران، دموکراسی سکولار مبتنی بر حقوق بشر و حق مردم برای تعیین شکل‌گیری نظام سیاسی از طریق یک انتخابات آزاد، یاریگر انقلاب ملی ایران باشیم.

مسیر پیروزی روشن و آزادی میهن از چنگ اهریمن نزدیک است. هیچ نظامی هر اندازه خشن و خونخوار، نخواهد توانست در برابر اراده پولادین ملتی متحد تاب بیاورد. از شما هستم و با شما و تا روزی که حکومتی ملی، دموکراتیک و منتخب مردم در ایران زمام امور را در دست بگیرد، از پا نخواهم نشست.

زن زندگی آزادی ـ پاینده باد ایران

رضا پهلوی»

هر روز تعداد بیشتری از مردم به این کارزار پیوسته و به شاهزاده رضا پهلوی برای گذار از جمهوری اسلامی وکالت می‌دهند.

همچنین بیانیه‌های از طرف اشخاص معروف در رابطه با این وکالت تهیه شده که در صفحات مجازی در دسترس مردم سراسر جهان قرار گرفته است تا بتوانند به راحتی آن را امضا و وکالت خود را تایید کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا