اخبار ایران

بازداشت دو متهم به قتل همسر در ایلام و کرمانشاه

دو مرد در ایلام و کرمانشاه که متهم هستند همسرانشان را به قتل رسانده اند، بازداشت شدند.

گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، یک مرد در یکی از محلات شهر ایلام که متهم است همسر خود را به قتل رسانده بازداشت شد.

فرمانده انتظامی سرپل‌ذهاب در این خصوص گفت: “در پی شناسایی و دستگیری یک نفر متردد مرزی با هویت (م- ر) اهل و ساکن ایلام در نقطه صفر مرزی میان قاپی بخش دشت ذهاب توسط دلاور مردان تیپ ۱۱۶ قزوین مستقر در منطقه سرپل‌ذهاب، متهم با تشکیل پرونده به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شد”.

سرهنگ منوچهر رضایی افزود: “متهم در بازجویی و تحقیقات محوله علت مراجعه به شهرستان را فرار و خروج از مرز و عزیمت به کشور عراق اعلام کرد و گفت در روزهای گذشته با انگیزه اختلاف خانوادگی، همسرش به هویت (ز- ر) را در شهر ایلام خیابان استقلال با سلاح سرد (چاقو) به قتل رسانده سپس متواری شده است”.

بر اساس این گزارش،متهم جهت سیر مراحل قانونی و ادامه روند پرونده قضایی تحویل ماموران اعزامی استان ایلام شد.

در گزارش دیگر به نقل از فارس، بازپرس ویژه قتل شهرستان سنقر و کلیایی از بازداشت یک مرد که متهم است همسر خود را به دلیل اختلافات خانوادگی به قتل رسانده است، خبر داد.

بنی عامریان در این خصوص گفت: “در جریان کشته شدن زنی جوان به دست همسر خود در یکی از روستاهای شهرستان سنقر وکلیایی که ساعت ۵ صبح امروز حادثه ساز شد، شخصا در محل حضور پیدا کرده و ابعاد حادثه مورد بررسی قرار گرفت. بعد از بررسی‌های انجام گرفته و شناسایی ضارب، با صدور حکم قضایی مبنی بر شناسایی و دستگیری فرد متهم در دستور کار پلیس قرار گرفت”.

وی افزود: کمتر از یک ساعت متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

بازپرس ویژه قتل شهرستان در ادامه افزود: متهم همسر خود را با ضربات جسم سخت به قتل رسانده و علت اصلی قتل اختلافات خانوادگی بوده است”.

 

منبع: هرانا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا