اخبار ایران

مکالمه بی‌سیمی فرماندهان فراجا مربوط به حادثه خانه اصفهان

یک مکالمه بی‌سیمی از فرماندهان فراجا که مربوط به حادثه خانه اصفهان است توسط ستوان فریبرز کرمی‌زند در صفحات مجازی منتشر شده است که اتفاقات مربوط به این حادثه را فاش می‌کند.

ستوان فریبرز کرمی‎‌زند در صفحه اینستاگرام خود مکالمه‌ای را منتشر کردند که گویای دست داشتن عوامل خودی، در کشته شدن دو نیروی بسیجی و یک نفر از اعضای نیروی انتظامی است.

در انتهای این فایل به وضوح گفته می‌شود که عامل تیراندازی از داخل خودروی زانتیا سفید رنگ به شماره پلاک ۵۸۳ج۱۹ ایران ۱۳ به سمت سرکوبگران است، علاوه بر آن در ملک شهر هم یکدستگاه پراید را به رگبار بسته است.

ابتدا اعلام می‌شود این خودرو متوقف شود اما لحظاتی بعد با چند مرتبه تاکید، اعلام می‌کنند که توقف این خودرو منتفی است، زیرا متعلق به کد مالک ۱ (خودروی خودی) است.

به گفته ستوان فریبرز کرمی‌زند فایل کامل این مکالمه در کانال یوتیوب قرار خواهد گرفت تا به دست همه مردم برسد. این فایل صوتی ثابت می‌کند که رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی، به دنبال افرادی می‌گردد که اشتباهات نیروی خودش را به گردن آنها انداخته و حکم اعدام برایشان صادر کند تا جنایت‌های خودشان مخفی بماند.

در این پرونده صالح میرهاشمی، مجید کاظمی و سعید یعقوبی مقصر شناخته شده و آنها را به این کشتار متهم کرده و حکم اعدام برایشان صادر شده است. پرونده‌ای که هر روز گوشه‌ای از دروغ‌ها و تناقضاتش فاش می‌شود.

امید آن است که با انتشار این مدارک، صالح میرهاشمی، مجید کاظمی و سعید یعقوبی که ناعادلانه حکم برایشان صادر شده آزاد شوند.  

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا