اخبار ایران

شش ماه دیگر چه اتفاقی خواهد افتاد اگر انقلاب به ثمر نرسد

طبق اتفاقاتی که از شروع اعتراضات تاکنون افتاده است اگر این انقلاب به ثمر نرسد تا شش ماه دیگر اتفاق ناگوارتری رخ خواهد داد.

در چند ماه گذشته خبری را منتشر کردیم مبنی بر اینکه اگر این انقلاب به ثمر برسد با چه ایرانی روبرو خواهیم بود، اکنون ویدیویی توسط مردم ایران در صفحات مجازی منتشرشده که پیش‌بینی می‌شود اگر این انقلاب به ثمر نرسد چه اتفاقی خواهد افتاد.

مضمون این ویدیو بدین شرح است: «با توجه به اسناد و آمارهای موجود، در صورت بقای جمهوری اسلامی در ایران در میانه سال آینده متاسفانه شرایط مندرج در این ویدیو غیرقابل اجتناب خواهد بود.

این اتفاقات شامل:

 1. قطع ارتباط اینترنتی ایران با کل جهان
 2. بسط نمودارهای اقتصادی فعلی و بروز تحریم‌های پیش رو باعث عبور قیمت دلار از مرزهای ۱۰۰ و ۱۵۰ هزار تومان خواهد شد
 3. نابودی بیش از ۹۰ درصد طبقه متوسط جامعه و رشد شدید فقر و بروز ناهنجاری‌های ثانویه
 4. دستیابی جمهوری اسلامی به بمب اتم
 5. سکوت کامل جامعه جهانی در برابر اقدامات ضد بشری در ایران و بقای طولانی مدت آخوندها در مسند قدرت
 6. حذف کامل ایران از چرخه اقتصاد جهانی
 7. افزایش سرکوب‌ها
 8. خشکسالی و تخریب غیرقابل بازگشت طبیعت
 9. جا ماندن کشور از انقلاب ملی
 10. عدم امکان خروج از کشور
 11. از کار افتادن زیرساخت‌های کشور از جمله انرژی و حمل و نقل»

ویدیوی کامل‌تر این اتفاقات در زیر قابل مشاهده است.

اتفاقات بسیار دیگری نیز رخ خواهد داد، مانند: اعدام‌های بیشتر، بازداشت و شکنجه‌های بیشتر، اخذ مبالغ بالاتر برای آزادی زندانیان به جهت غارت بیشتر اموال مردم و بسیاری دیگر که حتی تصورش هم قلب هر انسانی را به درد می‌آورد.

اگر این انقلاب به ثمر نرسد، ایران همانند کره شمالی خواهد شد که مردمش بدون اجازه مقامات نمی‌توانند حتی قدم از قدم بردارند.

طبق اظهاراتی که در این ویدیو آمده است، برای به ثمر رسیدن انقلاب و سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی باید امیدوارتر، هدفمندتر، با حکمت‌تر و محکم‌تر پا به عرصه میدان گذاشته و گوش‌ها را به روی اخبار دروغین که برای پرت کردن حواس مردم منتشر می‌شوند، بست. همچنین به عقیده مردم ایران، برای پیروز شدن فقط به خیابان آمدن و شعار دادن کافی نیست، بلکه باید به سمت سازمان‌هایی همچون صدا و سیما، مراکز دولتی، مراکز نیروی انتظامی، بیت رهبری رفته و آنجا را تسخیر کرد.

همچنین به سمت زندان‌ها رفته حتی آنجا را هم تسخیر کرد، زیرا هموطنانی که در زندان‌ها به سر می‌برند همگی از نخبگان، نویسندگان و مغزهای متفکر ایران هستند که باید آزاد شوند تا با کمک آنها بتوان ایرانی آباد و آزاد را به وجود آورد. ایران به افراد نخبه و متفکر بیشتر نیاز دارد تا افرادی که به دور از انسانیت و با افکاری پوسیده در ۱۴۰۰ سال پیش گیر کرده‌ و نمی‌توانند ایرانی مدرن را به وجود آورند و فقط برای بقای سلطنتشان جان هموطنان ایرانی را می‌گیرند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا