اخبار ایران

شادی مردم پس از باخت تیم ملی فوتبال ایران در برابر آمریکا

نیمه شب گذشته مردم ایران در شهرهای مختلف برای اولین بار از باخت تیم ملی فوتبال در برابر آمریکا خوشحال شدند.

با اینکه تیم ملی ایران با شکست در مقابل آمریکا از جام جهانی حذف شد، نیمه شب گذشته شاهد حضور گسترده مردم در سطح شهرهای مختلف و شادی و سرور آنها از شکست تیم ملی بودیم. تمامی شهرهایی که در ۷۶ روز گذشته توسط رژیم جمهوری اسلامی سرکوب شده بودند، با باخت تیم ملی فوتبال ایران در برابر آمریکا، نه تنها عقب ننشستند بلکه با شادی و آتش به خیابان‌ها آمدند.تهران، بوکان، قم، اهواز، دانشجویان دانشگاه شریف، بهبهان، همدان، اردبیل، مریوان، جوانرود، اندیمشک، مهاباد، زاهدان، کرج، همچنین در شهرهای کردستان نیز، مردم به خیابان‌ها آمده و دسته جمعی برای شادی باخت تیم ملی ایران به رقص کردی مشغول شدند و خطاب به نیروهای سرکوبگر جمهوری اسلامی اعلام کردند رقص کردی این است نه آن حرکات ناموزونی که شما انجام دادید.
مردم ایران خطاب به تیم ملی فوتبال اعلام کردند، شما به ملت ایران خیانت کردید و نتیجه این خیانت باخت بود.

مردم غیور ایران همچنین در صفحات مجازی پیامی را خطاب به نیروهای حکومتی و رهبر جمهوری اسلامی اینگونه اعلام کردند: قبلا به شما گفته بودیم که ما پیروزیم. ما سربازها را زدیم، از اسب‌های رادیکال رد شدیم و به شاه و وزیر رسیدیم. حالا شاهد حرکت‌های شاه (دستور خامنه‌ای برای اصلاح) هستیم. فقط یک حرکت تا کیش و مات مانده است. ما پیروزیم، هدف هم مشخص است، نابودی جمهوری تروریستی اسلامی. کیش و مات!

اما پیامهای دیگری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که گویای فریب دیگری از جانب حکومت در حال شکل‌گیری است. بسیاری اعلام کرده‌اند که در نقاط مختلفی از شهر تهران، نیروهای سرکوبگر با گل و شیرینی به استقبال مردم معترض می‌روند. این سناریوی جدید جمهوری اسلامی برای فریب تیم حقیقت‌یاب سازمان حقوق بشر است.

آیا مردم بیدار، شریف و غیور ایران که حدود ۳ ماه است که از جان و مال خود گذشته و برای حق‌خواهی و پیروزی حق بر ظلم و تاریکی به خیابان‌ها آمده‌اند، فریب این سناریوی جدید رژیم جمهوری اسلامی را خواهند خورد و از ادامه اعتراضات دست خواهند کشید؟ یا اینکه تا رسیدن به حق و سرنگونی این رژیم همچنان در خیابان‌ها خواهند ماند؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا