اخبار ایران

آخرین گزارشات امروز در ایران و اعلام فراخوانی دیگر

اعتراضات همچنان در ایران ادامه دارد. فراخوانی دیگر از فردا شنبه ۵ آذر ماه به مدت یک هفته از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب تمام مردم با همبستگی و در اتحاد با مردم شهرهای دیگر به خیابان‌ها خواهند آمد.

مردم غیور زاهدان با وجود ظلم بسیاری که در حقشان شده و افراد زیادی را در اعتراضات سراسری از دست داده‌اند، اما همچنان به حمایت از کردستان با شعار «کردستان، کردستان، حمایتت می‌کنیم» به خیابان‌ها آمدند. مردم زاهدان همچنان مورد حمله و رگبار نیروهای سرکوبگر جمهوری اسلامی قرار گرفتند.



مردم شهرهای کردنشین نیز همچنان در خیابان‌ها هستند.

به نقل از آقای علی جوانمردی: بر اساس گزارش‌های دریافتی در مدرسه دخترانه شاهد ماهشهر، گروهی از حوزه علمیه برای بچه‌های ۱۰ و ۱۱ ساله فیلم پورن حیوان با زن را نشان داده‌اند و به بچه‌ها گفته‌اند که این خواسته کسانی‌ست که در خیابان‌ها هستند. این کودکان از ترس تا ساعت‌ها آشفته بوده و گریه می‌کردند.

جهت راستی آزمایی خبر، با یک آموزگار در ماهشهر تماس گرفته شد «ضمن ناراحتی با حفظ هویت وی»، صحت این خبر توسط ایشان تایید شد. نام این دبیرستان «شاهد ریحانه النبی» در بندر ماهشهر می‌باشد.

لازم به ذکر است تعدادی از خانواده‌های دانش‌آموزان، روبروی فرمانداری بندر ماهشهر تجمع کرده‌اند.

شبکه خبر مسیحیان فارسی زبان جهت روشن شدن اذهان عمومی، این خبر را منتشر کرده است و صحت خبر ارسالی را به گزارشهای تکمیلی موکول می‌نماید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا