اخبار ایران

خودروی گشت کلانتری مرکزی بمپور مورد هدف گلوله قرار گرفت

روز گذشته ۴ بهمن ماه خودروی گشتی کلانتری مرکزی شهرستان بمپور مورد هدف گلوله قرار گرفت.

سیستان و بلوچستان پس از گذشت ۴ ماه از اعتراضات سراسری، همچنان در محاصره مامورین حکومتی است. بلوچستانی که هر روز و هر هفته پس از برگزاری نماز جمعه در خیابان‎ها با اتحاد بیشتری به اعتراضات خود ادامه می‌دهند. شهرستانی که بیش از شهرهای دیگر خون کودکان و جوانانش توسط نیروهای سرکوبگر ریخته و جان بسیاری نیز در سکوت خبری گرفته شده است.

مردم بلوچستان در گذشته اعلام کرده بودند که اگر حکومت جمهوری اسلامی دست از سرکوبها بر ندارد، ما مردم بلوچستان مسلح خواهیم شد و با شما همانند خودتان رفتار خواهیم کرد.

عکس‌هایی که امروز در صفحات مجازی منتشر شده، حاکی از کشته شدن دو مامور نیروی انتظامی و زخمی شدن یکنفر از آنها است.

روز گذشته ۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ خودروی گشت کلانتری مرکزی شهرستان بمپور مورد هدف گلوله قرار گرفت. در این تیراندازی ۲ نفر کشته و ۱ نفر زخمی شده‌اند. سرگرد «مختار مومنی» و ستوان سوم «ابوذر امیدوار» در این تیراندازی کشته و «میلاد عبداللهی» استوار یکم نیز زخمی شده است.

سردار محمد قنبری از کسانی که در این تیراندازی دست داشتند به عنوان «اشرار از خدا بی‌خبر» یاد کرده و اظهار کرده است که پس از شناسایی و دستگیری این اشرار، آنها را به اشد مجازات محکوم خواهند کرد.

نیروهای سرکوبگر حکومت جمهوری اسلامی اعم از نیروهای نظامی، بسیج و نیروهای لباس شخصی که به ناحق و به دروغ جوانان ایران را بازداشت و به مهاربه متهم کرده و حکم اعدام برایشان صادر می‌کنند «اشرار از خدا بی‌خبر» نیستند، اما همان مردمی که هر کدام در خانواده و شهرهایشان جوانان و کودکان به رگبار بسته شده‌اند برای دفاع از خاک و ناموس خود دست به دفاع می‌زنند، «اشرار از خدا بی‌خبر» لقب می‌گیرند.

این است حکومت «عدل علی» که جمهوری اسلامی از آن نام می‌برد، حکومتی که هیچ بویی از عدالت نبرده و برای بقای سلطنت خود، دستش را به خون مردم آلوده کرده و جان و مال آنها و سرزمین ایران را به غارت برده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا