اخبار ایران

گسترش اعتصاب کامیون‌داران

اعتصاب کامیون‌داران از روز اعلام فراخوان تا شب گذشته (چهارشنبه ۹ آذر) گسترش پیدا کرد.

در پی اعتراضات سراسری که بسیاری از کامیون‌دارن به حمایت از آن در شهرهای مختلف اعتصاب کرده بودند، طی فراخوان مردم ایران برای هفته جاری که مصادف با ورود کمیته حقیقت‌یاب به ایران است، تعداد کامیون‌داران که به اعتصابات سراسری پیوستند، افزایش پیدا کرد.

اعتصاب کامیون‌داران در اصناف مختلف و همچنین تانکرداران از تاریخ ۵ آذر ماه شروع شده بود و بر اساس گزارشات مردمی که اخیرا منتشر شده، کامیون‌داران شهرهای مریوان، بندرعباس، اصفهان، قزوین، کرمانشاه، سنندج، نسیم شهر (تهران)، پالایشگاه شیراز، همدان (اسدآباد)، بوشهر، شهرضا، کاشان، اهواز، ماهشهر و مرند نیز به اعتصاب کنندگان پیوستند.

پیام مردم ایران به عزیزان کامیون‌دار این است: شما کامیون‌داران عزیز و سخت‌کوش با این کار عظیمی که انجام داده‌اید، نیمی از پیروزی را از آنِ ایران کردید. با این عمل شما کمر اقتصاد کشور خواهد شکست و سران مملکت که همه چیزشان پول است ترسیده و خواهند رفت. از دیگر کامیون‌داران و تانکرداران عزیز خواهشمندیم به این اعتصابات، تا آزادی ایران و سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی ادامه داده و در کنار مردم ایران بایستند. پیروزی ایران نزدیک است و رژیم جمهوری اسلامی در چند قدمی سقوط قرار دارد.

شمارش معکوس پیروزی انقلاب مردمی و سقوط رژیم جمهوری اسلامی چه زمانی به صفر خواهد رسید؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا